Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak ha a C meghajtón...

Mit csináljak ha a C meghajtón nincs semmi hely, és én mindent letöröltem amit csak lehet, és vírusos a gép? FONTOS!

Figyelt kérdés
Hát a helyzet az hogy C meghajtón nincs helyem, pedig minden lehetséget cuccot letöröltem amit csak lehetett, és teljesen vírusos a gép. Nincs fent rendes vírus írtó csak a Microsoft Secruiti Essistan vagy mi..és az elég gyenge vírus írtó mert nem jelzi a vírust. Tudnátok tanácsot adni hogy mit csináljak mert nem tudok normális vírus írtót letölteni mert nincs hely.
2012. júl. 6. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem süllyedő hajót már nem érdemes menteni. Ha van fontos dolgod a c-n, mentsd át másik meghajtóra és telepítsd újra az op-rendszert.
2012. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kezdő vok ehhez nem értek.. nekem pl windows cd nincs meg csak a szomszédunknak. És am mennyibe kerülne ha pl a bekosoft hoz be vinnénk hogy csinálják meg..már ha lehetséges.. Jah és akkor tudsz ajánlani egy tökéletes vírus írtót ami minden másodpercben jelzi ha vírus van a gépen??
2012. júl. 6. 12:01
 3/8 Panda Péter ***** válasza:
gondolom csak szimplán tele van hányva az OS minden szeméttel, ennek ellenére mondom hogy pakold/pakoltasd újra a rendszert. az MSE meg nem szar vírusírtó.
2012. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és ha pl szerzek ccleaner programmal a C meghajtóra 5 gb szabad helyt akk nem kell ujra telepítenem a gépet ugye? vagy akk szimplán le lehet tölteni valamit amivel jó lesz a gép nem?
2012. júl. 6. 12:12
 5/8 anonim ***** válasza:

sztem is felesleges ezen sz.rakodni. (5 gb semmire se elég).

szervízbe ne vidd mert ott több ezret elkérnek egy telepítésért. inkább egy ismerősnél (v a szomszéddal) csináltasd meg, ha ennyire nem megy.

(de am google-n rá lehet keresni a telepítés folyamatára, nem egy nagy dolog).

2012. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy rá lehet keresni de ahhoz kéne a windows cd je ami megint benne van pár ezresbe.
2012. júl. 6. 12:26
 7/8 anonim ***** válasza:
azt irtad h a szomszédnak van.
2012. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
van is de ki tudja mikor jön vissza külföldről..am meg gyenge gépem van kb 20gb szabad hely van cn össz amennyi lehet akk 5-6 gb azért ahhoz képest sok.
2012. júl. 7. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!