Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ACPI/PNPB006 ez mi? Állandóan...

ACPI/PNPB006 ez mi? Állandóan fagy a gép, ez lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

kb 2 hete tapasztaltam hogy Xp alatt fagytak a játékok de úgy hogy az egész gép fagyott nem reagált semmilyen billentyű parancsra.

Úgy gondoltam ,hogy egy újra telepítés megoldhtja a problémát.Így hát felraktam a Win7-et ugyan azt csinálja sőt már nem csak a játékok nál fagy a gép hanem csak úgy magátol megadja magát és nem reagál semmire csak a RESET gombra.Minden rendben van a HDD vel is HDD Sentinellel megnéztem 2 hibás szektor van csak és több mint 1000napja van hátra a merevlemez hő,árséklete jelenleg 42fokos a kondíció pedig 100% .DE! az eszköz kezelőben találtam egy ismeretlen eszközt aminek a neve ACPI/PNPB006 amit sajna nem tudok ,hogy mi létszi segítsetek mert már minden lehetőséget kipróbáltam és nem müködik.A Hűtés rendben van memória hibát nem tapasztaltam. Videó karira is gyanakodtam ATI Radeon HD4650 1gb-os a wiwn7-el kompatibilis legújjab verziója van.Előre is köszönöm Robi


2012. júl. 7. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Érdekes elméletileg ez valami nvidia cuccos szertintem google ben nézz kicsit szét vagy:

[link]

A hibát egyébként a tápellátás is okozgatja inkább arra gyanakodnék nézz szét kicsit a táp környékén multiméterrel meg bios ban.

2012. júl. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!