Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy a processor...

Miért van az hogy a processor allandoan tolt? Mi lehet a hiba? Döglödik processor?

Figyelt kérdés
Mostanában ugy megvaltozott a hangja sokkal zorgösebb lett meg mintha allandoan toltene de csak 30%on megy tehat nem 100%! Ujravan rakva a windows is!
2009. nov. 13. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha zörög, akkor elkopott a hűtőventillátor, nem ártana cserélni. Ha poros a hűtőborda, az sokat ront a hűtésen. Mindemellett alapból nem kéne 30%-on működnie. Feladatkezelőben mi használ sok CPU-t?
2009. nov. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocs lehet én fogalmaztam rosszul!

Nem zörög hanem a processzornak van 1 jellegzetes recsegö hangja na most es hangosodott fel tehat jo erösen recseg!

És tuti hogy nem venntillátor!

Amugy alaphelyzetben 7-10%on ugral a proci!de folyamatosan recseg! És kuva idegesitö meg nemtom hogy mi lehet a baja!

Közvetlen a processorbol jon a hang!

Igy valami?

2009. nov. 13. 14:44
 3/7 tamasoft ***** válasza:
Érdemes lenne kipróbálni egy másik táppal a rendszert. A processzor nem tud kicsit, vagy nagyon rossz lenni. Vagy működik, vagy nem.
2009. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Recseg? A proci? Ha "recsege" nem élne ember! :)

Honnan veszed, hogy a proci, és nem mellette valamelyik alkatrész? Látod a procit a gépedben?

2009. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pedig én szentül megvoltam gyözödve hogy a procibol jön:P

De igy mar mas lehet akkor megnézem a tápcserét!

De sztem még a vinyó is lehet vagy nem? Mondjuk samsung nem kéne neki!

2009. nov. 13. 21:01
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és kösz a válaszokat!
2009. nov. 13. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Cserélj tápot.
2009. nov. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!