Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TP Link router tönkre mehet...

TP Link router tönkre mehet ebben a melegben?

Figyelt kérdés

Gyakran töltök le, mert lassú mobilinternet kapcsolatom van, de mostanában akadozik a net és eléggé forró a router. :S

Számítógépnek ha leveszem az oldallapját és oda állítok mellé egy asztali ventilátort, az tehet benne kárt? Féltem azt is, hogy ki ég. :(



2012. júl. 7. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze. Az elektronikát is megviseli a meleg. Nekem a modemem adta be a kulcsot két hete.
2012. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekünk egy noname routerünk van, és még ez sem hal be, csak lefagy időnként. Akkor kikapcs egy kicsit, majd ha kihűlt vissza. Így többnyire kibírja, csak 1-2x "fagyott le".
2012. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekemis tp-link routerem van,kint van az erkélyemen ahol mindig éri a nap. 4gép van rákötve(játszunk lanon,csak akkor ér el a kábel a másik szobába ha kint van a router az erkélyen) szóval kint van éjjel nappal, sőt volt olyan is hogy esőben is kintmaradt egyszer kétszer, semmi baja nem lett,soha nem fagyott le,semmi.
2012. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

PC-t ne szedd szét, csak a meleg menne be.

Az direkt úgy van megoldva, hogy optimális hőmérséklet legyen, ha túlmelegedni majd úgyis kikapcsol.

2012. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kikapcsol? Vagyis ha túl melegszik automatikusan kikapcsol? Nem lesz baja?


2.!:


Ezt a routert már egy párszor újra kellett indítani, sőt volt úgy, hogy 20 percre ki kellett kapcsolni, mert egyszerűen gatya volt a net, meg kellett várni, míg kihűlt. :S

2012. júl. 7. 22:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy már öreg a router, nem?

5év után én cseréltem a sajátomat, mert voltak vele problémák (nem emlékszem már a típusára, nevére).

2012. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minden típustól függ illetve hogy

rajta van-e még a burkolat :-) .

2012. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BRONY PONE válasza:
én egy egyszerű usb ventillátorral megoldottam az egészet a ventit átalakítottam hogy fogadja a 220voltot ehez elég egy kis usb-s töltő és kész a router alá raktam a ventit és tökéletesen műxik
2012. júl. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tönkre csak kis eséllyel mehet, max kikapcsolhat. Nekem is van ilyen
2012. júl. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A TP Link úgy ahogy van sz@r. Azt javaslom vegyél egy jobbat pl. Cisco, vagy ilyesmi, mert az még a 20 fokban is tönkremegy :).
2013. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!