Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak nálam r. hadt hangos az...

Csak nálam r. hadt hangos az MSI márkájú VGA hűtője?

Figyelt kérdés

Van 1 MSI HD6850em, és elég hangos, alapjáraton is 70% a fan speed.(Afterburnerrel néztem.) 35%nál már nincs hangja, de nem merem levenni legalább netezéskor, de így zavaró.


Másnak hangosak az MSI kártyák?


2012. júl. 8. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
TWIN FROZR-re gondolsz? Az valóban hangos! De hűt is! :P
2012. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem TWIN Frozr.

[link]


Ilyesmi van rajta, mint a 6870en. alapjáraton 40-45fok. ez normális?(sima netezés közbe, nincs videozás)

2012. júl. 8. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ennek nem kéne hangosnak lennie... :\
2012. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha süvítő hangja van, tehát "szélzaja" az teljesen normális. Viszont a ventillátor fordulata nem. Sokallom, főleg alapjáraton. Tedd rá a legújabb Catalystet, (www.amd.com-> support&drivers) vagy a kártya eredeti, hozzá való CD-n kapott driverét. Ha ez sem szabályozza le jobban a ventit, akkor vidd vissza a kártyát. A gyári hűtések alapjáraton max. 10-15%ot mehetnek, még ilyen melegben is.

Remélem segíthettem. Üdv!

2012. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a hőfokra nem válaszoltam.. A 40-45 fok teljesen normális, ezeknek a chipeknek ennyi a működési hője, alapjáraton. Így üzemmeleg, magyarul. Játék, és komoly kihasználtság mellett 50, de akár még az 55-60 fok sem vészes. A kártya gyári beállítás szerint 71 fokon tilt le.
2012. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Játék közben(pl. BF3)felment 75re is. 80%os fan speed mellett.
2012. júl. 8. 21:30
 7/10 A kérdező kommentje:
ez normális?
2012. júl. 8. 21:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vezérlési hiba, azaz cseréld le a drivert, az előbb említett linken tudsz letölteni frisset. Ha azzal is ugyanez a probléma, akkor tedd vissza a gyárit. Ha pedig azzal sem jó, akkor gondolom még garanciás a kártya, vidd vissza a forgalmazóhoz. Amúgy pedig a kérdésedre a válasz, nem, nem normális ekkora hőfok ilyen komoly hűtés mellett ennél a kártyánál.
2012. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát szerencsém sincs:D a driver legújabb van fent, gyári CD-vel is ez volt(alapjáraton is hangos)

áprilisban vettem a gépet pcx-től,tehát még garis.

érdekes, a CPU-mal is probléma van. komolyan nem értem:D


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__3..


majd holnap leírom a feszültséget értéket. köszi az eddigi válaszokat:)

2012. júl. 8. 22:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, meg az azelőtti kettő :D

NA, szóval elolvastam a kérdésedet, mármint a linkeltet. Szerintem tápegység gyanús. Kérlek írd meg a tápegységed típusát, névleges teljesítményét, stb.. de ha van konkrét típuskódod, akkor az is jó. Ha olcsó márka, pl Codegen, Mercury, vagy valami gagyi, akkor valószínű, hogy táp probléma. És igen, a feszültségekre kíváncsi lennék!

Üdv. (Írhatsz privátban is ha gondolod.. vagy adok msn-t..)

2012. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!