Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egyszerre két videokártya...

Egyszerre két videokártya használata csak akkor lehetséges ha a két kártya teljesen megegyezik?

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell nekik teljesen megegyezni, csak azonos típusúak legyenek. A gyártó különbözhet. Bizonyos esetekben még az is engedélyezett, hogy azonos szérián belül két különböző típus menjen együtt.
2012. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

SLI és CFX-re gondolsz?

Elég ha ugyan olyan a GPU.

2012. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De az nem lehetséges, hogy egy HD 6770 és egy HD 7850 fusson együtt? (gyártó ugyanaz)
2012. júl. 8. 22:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Azonos GPU technológiával készültek mehetnek egymás melé crossfire vagy sli ben

de akor nagyobb a hatás fok ha abszolút egyformák

ilyen pl 7750 és 7770 is mehet egymás melé de igy kicsit viszahúza 7750 es

amugy volt pár majdnem ugyan ilyen kérdés és ahol kérdésekben felmerül akár konfigoknál ott is mindég irjuk hogy 2 kártya árán egy kártyát jobb venni

enek csak nagyon komoly okal van értelme

pl 4 vagy több monitoron akarsz Quad Full HD n játszani stb...

2012. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem így gondoltam, most van egy 6770-es kártyám, és tervezem egy 7850-es vásárlását. Arra akartam kilyukadni, hogy be tudom-e tenni egymás mellé a kettő így növelve a teljesítményt? Mert ha nem, vagy felesleges akkor inkább eladom a régit.
2012. júl. 8. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem :D már széria sem egyezik és amugy egész más technológiával készükt 7 es széria már szóval biztos nem

viszont van olyan alaplap is ami képes két abszolút eltérö videokártyát is kezelni de ilyen megoldások méginkább feleslegesek

eleve ilyen alaplapot alig találni és nagyon drága aztán meg játékok nem használják ki

és lehet még munkára való programok se

cf és sli is aban teljesít jól ami kitudja használni rendesen

2012. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a 6 ezres széria biztos hogy nem fog menni cf-be egy 7 ezressel.A GPU kell megegyezzen.Pl egy 6850 mehet cf-be egy 6870-el.
2012. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a gyors segítséget!
2012. júl. 8. 22:31
 9/9 anonim ***** válasza:

7850 Hez felesleges is lene csak ugy lehúzná teljesítményt hogy csak na

Full HD Ultra hoz böven elég ma 7850 mi kel még

kb. a legnagyobb gépigényü játékok is 40-60fps el menek

mi kel még?:D

persze jó proceszor melet i5 vagy fx6100 pl.

2012. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!