Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop vásárlás előtt állok....

Laptop vásárlás előtt állok. Milyen márkájú laptopot érdemes venni? 200. 000 Ft a max rá, és játékra illetve netezésre szeretném használni. Milyen érdemes?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 13:50
 1/7 flr. ***** válasza:
Játékra asztalit vegyél ha nem fontos a hordozhatóság.
2012. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Asus N széria , N53-at tudsz venni 200 ért , az új N56 márt 250K körül van .
2012. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pj0tr ***** válasza:

Játék <=> Laptop

Nem feltétlenül kizáró, de gondolj bele, hogy ami a nagy ventillátorokkal teleszerelt házban 55(cpu)/70(vga) fokig melegszik, azzal mi lesz ha egy kis rosszul szellőző műanyag kaszniban ugyanannyira leterheled...

Ez mindenesetre jó választás szerintem. Én egy N7110eset nyúzok. Teljes billzet, USB3. A hátránya, hogy nincs helyi menü gomb rajta. (Lehet ez csak engem zavar)

Főleg egérrel használom, de csipázom a tapipadját is. Nem tudom mennyire szokásos, de multi touchos és ami a legjobb, hogy nagyon jól szűri a véletlen hozzáéréseket. Most is be van kapcsolva.

A Nestea-t is kibírta... :D

2012. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért is szeretném hordozhatóság miatt is hogy tudjak rajta játszani. Asztali gépem az már van. Asus-ról azt mondják hogy már az új szériás gépek annyira nem jók már, hamar megadják magukat. (Számtech bolt szevízben mondták nekem). A Dell-ről mit tudtok mondani vagy esetleg HP-ról? Olyat gondoltam még hogy a GPU az mindenképpen nvidia de abba melyik a jó már laptopnál?
2012. júl. 10. 14:03
 5/7 flr. ***** válasza:

"Számtech bolt szevízben mondták nekem"

számtach boltban azért mondanak ilyeneket ÁLTALÁBAN hogy azt vigyék amik a raktáron van.

2012. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na és a Dell laptopok? Ami prociban is és vga-ba is jófajta.
2012. júl. 10. 16:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Játszani akarsz? Tessék: Lenovo Ideapad Y500
2012. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!