Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyors nethez (pl. T-Home >25...

Gyors nethez (pl. T-Home >25 Mbit/s) milyen routert érdemes vásárolni? Mire kell figyelni vásárlás előtt?

Figyelt kérdés
Amúgy elég 4 portos, vezetékes.
2010. júl. 8. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
A 25 Mbit az mar gyorsnak szamit? Amugy meg itt szerintem a router mindegy, 100 Mbit felett kellene esetleg odafigyelni a dolgokra. Ha vezetekes router is jo, nezz egy jo D-linket szerintem.
2010. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mindenki lakik panelházakba, ahol UPC meg Digi van. Ismerek olyat, akinek 1 Mbit-es DSL jut. Tehát igen, szerintem nagyon is annak számít.
2010. júl. 8. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is otthol(hazban) csak 5 Mbit, de itt ahol most lakom az 50 Mbit peldaul az az atlag, lassan inkabb a lassu kategoriaba esik, azert lepodtem meg:) De amugy remelem a valaszommal magara a kerdesre segitettem valamit.
2010. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen igen, mivel ma is tanultam valamit, ez egy plusz pontot jelent. :)
2010. júl. 8. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Valóban mindegy,hogy melyik routert veszed meg ,sebességben nincs köztük különbség.
2010. júl. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ár-érték arányban a TP-link-et ajánlom, márka szerint talán a Linksys a legnevesebb.

Inkább wifi routert vegyél, nem sokkal drágább, és késöbb még jól jöhet.

Itt nézelödj

[link]

2010. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 9. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!