Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Állandóan lefagy a gépem, és...

Állandóan lefagy a gépem, és nem tudom mi az oka. Ötlet?

Figyelt kérdés
Nos internetezem, és egyszer csak lefagy a gépem, a bal felső sarokban megjelenik valami üzenet, hogy várakozás vagy folyamat leállítása...Bármelyikre kattintok, tovább fagy, és nem tudok semmit csinálni, még a Ctrl+Alt+Del sem működik, nem jelenik meg a feladatkezelő. Szerintem valami vírus lesz az oka, csak annyi a probléma, hogy futtatom a NODot és 28%-nál megáll és nincs tovább. A meleg lehet az oka, vagy vírus? Telepítsem újra a Windowst?:S

2012. júl. 10. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Windows reinstall lesz belőle szerintem.
2012. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ha már ennyire ramaty a Windows hogy mindenbe belefagy akkor először is formáznám a C-t és, újrahúznám.

Ha utána is csinálja, akkor vagy túlmelegedés lesz (bár ha simán netezés közben is kifagy akkor az sem túl valószínű) vagy valami hardveres hiba.

2012. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ujratelepítés kell neki
2012. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint ilyen ablak csak Windows 9x alatt van a bal felső sarokban. Ha azt használsz, ne csodálkozz, hogy folyton lefagy, ha nem, akkor meg lehet, hogy valami ősrégi vírusod van. A NOD lefagyása is erre utal. Próbálj valami kulturáltabb víruskeresőt, például a Kaspersky rescue disc-en levőt, abba biztos nem nyúlkál bele.
2012. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megerősítem Sylar7-et.
2012. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az eddig mind szép amit előttem leírtak, csak hogy itt

egy kis hiba: ha már takarítottál a lemezeken a biztonsági mentéseket töröld le úgy hogy csak a legkésőbb készített maradjon meg . Ha ez se használ adj neki még egy kis RAM memóriát( minimum 0.5 GB ). Ha még most sem jó csak akkor telepítsd ujjra a Windows-t, vagy cserélj winchestert.

Plusz winchester is segíthet.

2012. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6

Még azt sem tudjuk milyen gép, vagy mi is a baja, de te már RAM-ot meg vinyót vetetnél vele.

2012. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy Acer notebookom van, ezt elfelejtettem odaírni...
2012. júl. 10. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!