Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Canon mp140 nyomtatóhoz...

Canon mp140 nyomtatóhoz töltettünk meg patront de csodák csodájára ez a fajta nem reseteli automatikusan a tinta szintet. Körbenéztem a neten de nem találtam működő megoldást, eredeti patronokat meg nem akarok nyomtató árban venni. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom egyik nyomtató sem reseteli töltés után (legalábbis a tintasugarasok). Én is töltetni szoktam és a nyomtatót azt jelzi hogy üres, de nyomtatni ugyanúgy tudsz, csak amikor megkérdezi hogy biztos akarsz nyomtatni üres patronokkal, rányomsz hogy igen.
2012. júl. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez így van csak itt nem kérdez ám semmit
2012. júl. 13. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, nem nézlek ostobának, de a védőfóliát levetted a patronról ? Ha igen próbáld esetleg párszor kivenni, majd visszakattintani a foglalatába. Ez szokott segíteni. A lenti videón megnézheted, hogy kis kézügyességgel magadnak is meg tudod tölteni. Egy töltö szettet vettem kb. 1 éve 1700 Ft ért és már biztos 6 szor töltöttem meg magamnak. Nem mindeggy !!!!

http://www.youtube.com/watch?v=0C8Xbuv4YcI

2012. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
le van véve róla, mindegy is, eddig se azt mutatta amit kellett volna, én meg nem veszek bele újat mert tényleg nem mindegy.
2012. júl. 13. 23:55
 5/5 tixtina válasza:

Sziasztok!Nekem is ugyanez a problémám:O

Vettem utángyártott patronokat, eltávolítottam a védőfóliát,az ujjam is fekete lett:D De a nyomtató kiírja,hogy kifogyóban van a fekete MP40,és hamarosan jön az E jelzés,amikor is KO van.Az eredeti patronban csak 11 milli van,nagyon hamar kifogy.

2013. márc. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!