Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A százalék érték miért szar?

A százalék érték miért szar?

Figyelt kérdés
Ezt azért írom ide, mert ahogy láttam én GYK-n, itt nagyon szidják a %-ot, máshol ilyesmivel nem találkozni. Szóval miért is szar? Meg mondjuk eléggé pocsék aránnyal rendelkezők szokták szidni. Ők tán kivételek?

2012. júl. 15. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pont tegnap szidtam. A százalékot olyanok értékelése határozza meg, akik úgy gondolják, hogy a válasz hasznos vagy sem. Nekem tegnap húztak le egy helyes válaszomat, mert SZERINTÜK nem volt az... Pedig csak nem értenek hozzá... Na ezért...
2012. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert semmit nem jelent. Sok ember itt pofára pontoz, ha meglát valai nem szimpatikusat, már megy is a piros, tök mindegy mit ír.

Meg ha valaki nem ért egyet azzal amit más ír, hiába írt jót, akkor is lepontozza.

Szóval ez a százalék itt nem mérvadó.

2012. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én speciel írogatok a politikába is, rendesen osztom a népet, és esik a %-on rendesen :) Mondjuk múltkor itt is volt egy válaszom, hogy a következő szinte szóról-szóra ugyanazt írta, enyém 0%, övé 100...

Mivel más, esetenként teljesen laikus felhasználók értékelik a válaszokat, nem igazán lehet adni rá. Nem véletlen nem azt írja, hogy "A válasz 100%-ban hasznos.", hanem azt, hogy "A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik."

2012. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert a népek a gomb funkcionalitását nem ismerik. Persze aki ilyen 20-40%-os arányt tudhat magáénak az valószínűleg magának köszönheti, de a felett már vannak nagyon jók is. Találkoztam én már 93%-os hülyével is, erről ennyit.

Persze most gondolhatod, hogy egy 57%-os ugat erről, és nem hiszed el meg is értem, de szerintem az árulkodó jel, hogy már 4-en mondjuk azt, hogy a rendszer rossz.

2012. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!