Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a neten rendelek egy...

Ha a neten rendelek egy számítógépet és összerakom, lehet probléma?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy esetleg a biosban is kell valamit állítani? vagy csak simán összerakom? adnak valami útmutató könyvecskét esetleg?
2012. júl. 17. 09:34
 1/4 webmester-ter ***** válasza:
amennyiben számítógépet rendelsz nem lehet probléma, de amennyiben alkatrészeket veszel lehet kompatibilitási probléma, amit nagyon nehéz kiküszöbölni utólag
2012. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem összerakod és teszel rá egy op. rendszert,így kapsz egy gépet de ha esetleg többet akarsz belőlle kihozni akkor kell b@sztatni
2012. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos a dolgodban, a legtöbb boltban egy kis plusz összegért kérhetsz összeszerelést is.
2012. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hat nagy bajok is lehetnek ha nem ertesz hozza,en boltba enyemet boltba rakattam ossze,ingyen xD,apumet meg itthon,apumeval gondok akadtak mikor az alaplapnal mindent be kellet kotni de valahogy jo helyre dugtunk mindent mert masodik probalkozasra ment
2012. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!