Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya Sütés?

Videókártya Sütés?

Figyelt kérdés

Van egy Nvidia Geforce 7100Gs-em, becsíkozik, befagy néha kékhalál és kiírja hogy nv4 stb, utána márcsak újraindításra jó. Drivert frissítettem stb.. kezdd egyre rosszabb lenni.

Meg lehet sütni, vagy valaki sütött már ilyen típust??

Aki csinált már ilyet és ért is hozzá olyanok válaszát várom. Nincs rajt hűtő.



2012. júl. 21. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen meg lehet sütni, minden videókártya túl tud melegedni, ha szerencséd van (és az van, ahogy olvasom), leáll a gép, de a videókártya nem romlik el. Mivel ez egy gyengébb, régebbi kártya, "sokat kell dolgoznia", könnyen túlmelegedhet.

Ha passzív hűtése van, nézd meg hogy nem túl poros-e, mert ha igen, nehezebben tudja elvezetni a hőt, tehát fölmelegszik.

Valamint nézd meg, hogy hány fokos szokott lenni üresjáraton, és játék közben. Max 85-90 fokos lehet, de már ez is veszélyes lehet.

Esetleg még kontakt hiba is lehet, de szerintem inkább túlmelegedés.

2012. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
meg lehet sütni de oda azért kellenek fogak. én hamburgert szeretek inkább sütni.
2012. júl. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megsütöttem közbe... jólett :)
2012. júl. 22. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!