Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hardverteszt beszólt?

Hardverteszt beszólt?

Figyelt kérdés

Tessék egy videó a hardver-teszt.hu kínálatából.

http://www.youtube.com/watch?v=IjjJVsZGx0U

Az egész lényege, hogy egy srác a desktop Llano paletta csúcsát akarta volna venni. itt le lett beszélve, hisz egy HD 6850 ment volna mellé, így a gyors ram nem is kellett.

Erre megvette, és nul karöltve megkérdezi a videó alatt, hogy jó választás volt e, mivel gyk-n lehúzták. Erre mint láthatjuk a reakciót, nem akar mindkét megbántani blablabla, a lényeg, hogy szép formába itt csak hülyék vannak.

Köszönjük, szépen, és ezt olyasvalaki írja akinél egy tápegység teszt ezt jelenti:

http://www.youtube.com/watch?v=Mt-BazscJhU

A linket nekem is küldték, a küldője egy picit már írogatott oda, hogy értse ő is.

Engem kissé felcseszett agyilag. Oké, nem egy PH! fórum, és van sok sügér, de vannak itt hozzáértő emberkék is, megmerem kockáztatni, hogy némelyikük jobban is mint a kedves főszerkesztő úr.

Persze mondhatnánk, hogy ő ilyen oldalt vezet, de kérdem én, akkor ezek is hozzáértőbbek mert oldaluk van?

[link]



2012. júl. 23. 14:44
1 2
 1/11 Panda Péter ***** válasza:
100%
a Llano-t nem a teljesítménye miatt nem szoktuk már ajánlani, hanem azért, mert az FM1 platform halott, nem jön már bele új CPU. másrészt, erős dVGA mellé APU-t venni úgy, hogy még a hibrid CF sem opció, megint hülyeség.
2012. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Itt se másról volt szó. A felső videó alá már ment egy leírás, kíváncsi leszek a reakcióra, már ha lesz egyáltalán.
2012. júl. 23. 15:02
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Pont ők szólnak be? Inkább nem kommentálnám a hardvertesztes színvonalat...

Az a táp "teszt" meg röhejes, az minden csak nem teszt. De mit is vártam.

2012. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Az a táp "teszt" meg röhejes, az minden csak nem teszt"

Ja-ja, egy normális táp teszt oldal elírná magát.

Látom azért egy hardver teszt rajongó is betévedt, le lettél pontozva.

2012. júl. 23. 16:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Most magyarul is

szóval vet egy AX procit hozá egy 6850 et és ezt gyakorin ajánloták neki?

vagy gyakorin le akaták beszélni?

most nemtudom megnézni youtubet mobilon de este megprobálon mert egész kiváncsi letem

.

de amugy mi a problémája? roszul megy valami? nem tud játszani?

2012. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
index es teszt micsoda? hardverteszt vezetöje irta?
2012. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amugy átolvasgatva lasan már értem szóval nemtudta mire való APU és megvete és ugyvéli hogy jól járt és mivel itt leakarták beszélni ezért nem tartja hozáértönek egész gyakorit

?? ugye?:D hát ez nem újdonság mert ugy ténleg igazán kevesen értenek hozá olyan prohardver szinten vagy még annál is jobban :P

(Szóval mit várunk egy egyszerü felhasználótol vagy ez az apu vételezö a hardverteszt vezetöje? hát mintha a hardverteszt re eddig is bárki adot volna valamit...)

2012. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
érdekes
2012. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
56%-os koma, mondták már, hogy nem kéne lógnod nyelvtanóráról?
2012. júl. 23. 22:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Kösz ezel ki vagy segitve és én is kivagyok segítve

nem csodálkozom hogy mik vanak neten meg világban te se tedd.

2012. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!