Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan telepítsem a touchpad-o...

Hogyan telepítsem a touchpad-ot Asus eee pc-re?

Figyelt kérdés

Újra lett telepítve a címben található gép. Az ismerős azt mondta, a gyári lemezéről telepítsem rá a touchpad-ot. A neten lévő valamiért nem voltak jók.


Azt leszámítva, hogy nem tudom, mit jelent, mire való (a google-ból kinéztem, hogy a "beépített egér") ennek a gépnek nincs optikai meghajtója.


Tehát ha telepíteni szeretném, akkor kell szereznem egy külső olvasót? Mivel jár, ha nem telepítem (működik így is).


Az ismerőst nem akarom zaklatni már, ilyen kérdéssel, ami gondolom egyértelmű annak, aki ért hozzá.


A kérdésből látszik, mennyire értek hozzá, úgyhogy csak kíméletesen.



2012. júl. 23. 17:59
 1/2 MaXXeGee ***** válasza:

Semmivel, ha megy így is akkor ne foglalkozz vele. ez nem olyan létfontosságú dolog, mint pl egy VGA vezérlő, hogy ne a Microsoft által kiadott univerzális driverrel használd.

Tök jó ez így :)

2012. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösz a választ. Én is úgy vagyok vele, hogy ami működik, azt nem csesztetem, főleg, ha nem is értek hozzá.

De bekapcsolásnál kiírja mindig üzenetbe.

2012. júl. 24. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!