Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma úgy döntöttem meg próbálom...

Petya14 kérdése:

Ma úgy döntöttem meg próbálom fel húzni a procimat. És 2.2Ghz-ról fel húztam 3.5-re. Játékok közben folyamatosan figyelem h nem-e melegszik nagyon vagy valami. A processzor:intel celeron x86 family 15 model 3. nem fog le égni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 06:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Háát . . .az túl sok is lehet. Csak óvatosan !!!
2012. júl. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi lehet a legrosszabb ami történhet?
2012. júl. 24. 06:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit említettél a kérdésedben is, vagyis megég. Habár ha a BIOS-ban húztad, és sok lett volna akkor el sem indul a Windows. Gondoskodj megfelelő hűtésről, ez sztem nagyon lényeges. Azért nem kell parázni, ha működik, és vészesen nem melegszik akkor működhet a dolog. Csak annyit akartam mondani, hogy jobb inkább ha nem cibáljuk az oroszlán bajuszát !
2012. júl. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lindmayer ***** válasza:
ha nagyon aggódsz, akkor vagy vegyél bele egy jobb hűtőt, vagy állítsd vissza
2012. júl. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) az utolsó előtti meg nyugtatott.úgy érzem nincs szükségem új hűtőre :D 2 órán át nyomtam a cod4-et és üzem meleg volt :)
2012. júl. 24. 09:17
 6/8 Pj0tr ***** válasza:

Na mielőtt elkezdek flamelni.

Mennyire emelted meg a feszültséget? FSB és/vagy szorzót állítottál? NB-et sikerült átállítani?

Milyen szilikonpasztát használtál és milyen hűtőt tettél rá? Mivel ellenőrizted a rendszer stabilitását? Mivel nézted meg, hogy mekkora a tényleges órajele a procinak használat során?

2012. júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
O.o érthetően?
2012. júl. 24. 10:03
 8/8 Pj0tr ***** válasza:

LOL...

Komolyan azt hiszed, hogy a 2.2es procid 3.5ön megy gyári hűtéssel feszemelés nélkül és még csak nem is melegebb???

Nem húztál te azon semmit.

Nézd meg CPU-Z-vel, hogy mennyi az annyi. Szerintem a BIOS simán visszaállt a gyári értékekre. Abból a prociból konkrétan te nem fogsz 3.5öt kihozni az tuti.

2012. júl. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!