Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Furcsa videókártya probléma?

Furcsa videókártya probléma?

Figyelt kérdés
Volt egy Asus EAH 5450 Silent 1gb-os videokarim, egy haverom irt hogy tud egy kicsivel jobbat ezért azt eladtam és megvettem a másikat, nagyon jól ment vele a játék de a normál képet mint a netet homályosan láttam, visszaadtam a kártyát, kiderült hogy az alaplapi kártyám erősebb mint az ami volt, de itt is homályos a kép ha csak netezek, ennek mi az oka? Minden driverből a legfrisebbet telepítettem fel, win 7 64bit oprendszer.

2012. júl. 26. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Probald meg esetleg egy masik monitorral/vga kabellel nem-e az a gond :|
2012. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha a monitor vagy a kábel lenne a gond akkor a játéknál se lenne szép a kép.
2012. júl. 27. 08:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Leírtad szó szerint a hiba okát , méghozzá az utolsó mondatodba ott van . Pont ez a hiba a legfrissebb driverek !

Ha van egy eredeti CD a grafikához arról telepítsed a grafikus drivert , persze az öreget el kell távolítani . Nem biztos , hogy a problémád azonnal meg fog oldódni mivel a legfrisseb drivereket használod .Előfordulhat mechanikus hiba , nézd át a net csatlakozó dugaszt és ahova csatlakoztatod is azt is nézd át , mielőtt a drivereket bántod .Nem biztos , hogy a driverek problémáznak .Nézd át a gépedben levő kártyákat nincs -e kimozdulva mert ilyen is tud sok érdekes problémát okozni .

-Alex-

2012. júl. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!