Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a ventilatorna...

Mi lehet a baja a ventilatornak? Nem forog es nagyon gyorsan melegszik a laptop (Dell Latitude e6500). Nem reg telepitettem ra a Windows 7-et es azota ilyen. A drivereket feltettem. Hogy tudom kideriteni mi a baja?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy laptop hűtőt...
2012. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem tudom mi a baja, de ha veszel laptop hűtőt akkor oké nem lesz forró a gép. De ez nem old meg mindent, mert a te géped elképzelhető hogy alaplap hibás, de ez csak egy feltételezés, lehet hogy egészen más baja van. Minden esetre vegyél egy laptop hűtőt.
2012. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, csak egy tipp: Az energiagazdálkodásban, ahol beállítod, hogy mikor kapcsoljon ki a képernyő meg alvó mód meg ilyenek, ott van bővebb energia beállítási izé kis ablakban előjön (nem tudom a magyar nevét, mert a rendszerem angol itt "Change advanced power settings) ott keress olyat, hogy Processzor energiagazdálkodás és a Rendszer hűtési politikát (Nálam ez System Cooling policity, lehet hogy ott más) tedd Aktívra. Igaz, nekem nem állítja le a ventillátort ha Passzívra teszem, de nálad lehet hogy ez a megoldás.
2012. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A laptop hűtőkről meg annyi a véleményem, hogy pénzkidobás. A burkolatot hűteni tökéletesen feleséeges. 1-2 fokkal lesz hűvősebb a CPU maga, ami meg semmit nem jelent. Ha meg túlmelegszik, akkor laptophűhővel is túl fog melegedni, úgyhogy annak nem az a megoldása!
2012. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!