Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik laptopnak...

Szerintetek melyik laptopnak van a legjobb ár-érték-megbízhatóság aránya?

Figyelt kérdés

Mivel felvettek az egyetemre programtervező szakra, szükségem lesz egy notebookra.

A keretem 130k, fontos, hogy dedikált kártya legyen, erős proci (i3 körüli teljesítménnyel), 4gb rammal rendelkezzen.


Számomra ez a 3 gép tűnik a legjobbnak ebben a kategóriában, de ezek közül nem tudok dönteni, nézegettem benchmarkokat is.(az asus 135k, de ahhoz adnak egeret és táskát ezért úgyvettem, hogy befér a keretbe )


Esetleg ha van valami személyes tapasztalatotok a típussal, azt is szívesen elolvasnám.


[link]


[link]


[link]



2012. júl. 28. 15:53
 1/1 anonim válasza:

az i3 nem "erős proci", az i3 egy belépő szintű processzorcsalád.


én nem vennék otthoni gépet, inkább egy lassú, kifutó szériás üzletit, mondjuk thinkpadet. szerintem azoknak van a legjobb ár-érték-megbízhatóság aránya.

2012. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!