Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 3 napja vettem egy SAPPHIRE...

Zoookecy kérdése:

3 napja vettem egy SAPPHIRE HD 7850 OC 2GB GDDR5. Az első beszerelés után ki is próbáltam, viszont amikor a kártya terhelést kap pl:játékban sötétebb helyeken elkezd vízszintes csíkokat szorni (vibrálni)?

Figyelt kérdés

Nem húztam. Nem használt monitor csere sem. Valakinek ötlete? Esetleg selejtet fogtam ki?

A régi vga-val (ASUS EAH 6770) tökéletesen működik minden.A foglalatban rendesen illeszkedik.

A konfig:


ASUS P8H67 M-PRO

Intel Core i5-2400 @ 3.1GHz ~ 3.4GHz

8GB Kingmax DDR3 1333MHz

Samsung 500GB SATA-II 16Mb HDD

Corsair CX600 V2

LG FLATRON M2262D "22 FULL HD Monitor/TV



2012. júl. 28. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

hát nézesd meg garancia szervizzel

drivert amd oldaláról legujaba töltöted le?

2012. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha 6770 driverre fent van

legjobb ha teljesen letörölsz mindent tisztán aztán ujraindit

aztán legfrisebb drivert felteszed

ujraindit

és ha akkor is jelentkezik hiba akkor garanica

ha azt mondják hogy jó akkor lesz a probléma

2012. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

hello, nekem lg flatron e2241 monitorom, van és hd 7850-es kártyám, nekem is ugyan ezt csinálja, de kétlem hogy a monitor lenne a gond, neked sikerült megoldani a problémát? és ha igen mi volt az?

Előre is köszi a választ:D

2012. okt. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Arexol ***** válasza:

A válaszom egyben kérdés is.

Nálam ugyen ez van, ha teher van a kártyán akkor a sötét részeken vibrál.

Olvastam máshol is erről, azt írták ezek a kártyák nem szeretik a vga kábelt és átalakítót. Mivel használjátok? Mert álítólag átalakító nélkül, normál DVI kábellel vagy HDMI-vel már nincs ez a jelenség.

2013. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En siman atalakitoval, ha adnak hozza legyen mar jo, ennyi penzert elvarna az ember, raadasul meg mindig gyartjak az analog monitorokat, Csak ezert nem fogom kicserelni, egyebkent ocsem full ujjonnan vett gepet ilyen Kartyaval Es Neki Is csinalja, Visszakuldtuk mindketten es kaptunk uj kartyat..de a gond ugyan az szoval vissza az egesz.. jelenleg ulnek rajta..
2013. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!