Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen vga-t érdemes megvenni...

Milyen vga-t érdemes megvenni manapság ami 1-2évig még bírni fogja a játékok igényeit?

Figyelt kérdés

Úgy nadjából tisztába vagyok a dolgokkal melyik mit bír csak szerintem már van egy olyan felső kategóriás osztály amit nem éri megvenni mert nem tudjuk kihasználni. (pl: GTX 690 vagy HD 7970)

Pontos típust és márkát tudnátok írni.

Elvárásra ilyenre gondoltam hogy:

Full HD felbontás.

Magas részletesség+MSAA4X-8X


2012. aug. 2. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Elképesztő gyorsan fejlődik ez a piac. Hiába veszel most egy 7970-et, simán benne van a pakliban, hogy 2 év múlva már elavult lesz, és nem tudsz vele FullHD-ban, ultrán játszani, mert egyszerűen az architektúrája (azért gyorsan hadd jegyezzem meg, hogy az új Radeonok GCN architektúrája a mai legjobb.) lesz elavult.

Szerintem most vegyél egy 7850/7870-et, a maradék pénzt rakd félre, gyűjts hozzá és ha kevésnek érzed a 7850/7870-et, akkor vedd meg az aktuális ilyen árkategóriában mozgó kártyát.

CPUból most egy i5-2500K/i5-3570K bőven elég, ha meg később kevés lesz, egy Z77-es lappal tudsz rajta húzni még.

2012. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, és a GTX690-et ne a HD7970-nel tedd egy pakliban. A 690 ellenfele a 7990 lesz.
2012. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*pakliba
2012. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tettem egy pakliba csak a példának hoztam fel a két gyártó legjobb kártyáját.
2012. aug. 2. 10:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges százezreket kiadni egy VGA-ért 7850-el is simán eltudsz játszadozni 7970 se bírná sokkal tovább, mert az is elavult lesz.Meg vannak olyan játékkok amik low beállításban szinte ugyanolyan a grafikája pl:Saints Row 3
2012. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"(azért gyorsan hadd jegyezzem meg, hogy az új Radeonok GCN architektúrája a mai legjobb"

Hát, szvsz ez így nem igaz.

2012. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért? Kepleren kívül van, ami felveheti vele a versenyt?
2012. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit komplikált az egész. Ha nem gond leírom PM-be majd még az este folyamán.
2012. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!