Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy működik az ipon, személye...

Hogy működik az ipon, személyes átvételnél?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy alaplapot, mert azt írta, személyes átvétel esetén, hétfőn (holnap) átvehetem, de most nézem, hogy előre kéne utalnom, most akkor mi van?

Kollégánk hétfőn e-mailben elküldi a számla másolatát. A számla bruttó végösszegét a 10403181-00001231-00000007 bankszámlára kérjük utalni, hivatkozásként a számla sorszámát feltüntetve (pl. 2012/406226).


Az összeg beérkezésekor (K&H Bankon belüli utalásnál aznap, más bank esetében általában a következő munkanap) kollégáink értesítik Önt.

Ezt kaptam emailben, ha holnap bemegyek egy k&hba és befizetem, akkor csak holnap utánra rendelik meg a cuccot?


2012. aug. 5. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez az hogy azt amit rendeltél nem akkor kell kifizetnek amikor kihozzaķ hanem elötte (előreutalás) mert arra mentél és neked vagy be kell menned a bankba vagy a neten át utalod nekik azt a money-t amit fizetned kell.
2012. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!