Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MI a baja a laptop akksimnak?

MI a baja a laptop akksimnak?

Figyelt kérdés
Elvileg még 75 % volt belőle azaz 4 órahosszára elég... azonban ez a drága 10 perc után kikapcsolt:( sehogy nem tudtam visszavarázsolni. jut eszembe nem szoktam hazsnákni mindig kiveszem, cask msot szükség lett vna rá... rátettem hálózatra ugyh akksi bennevan uganugy 75% .... mi van vele? miért nem működik csak akksival?
2012. aug. 9. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet nincs megfelelően "formázva".

Merítsd le teljesen, majd töltsd föl 100%-ra. Lehetőleg úgy, hogy a gép ki van kapcsolva. (Vagyis amíg el nem alszik a töltés jelző.)


Ezt ismételd meg párszor, de már ezután is jónak kéne lennie.

2012. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem! köszii. de ezz próbáltam mos thasználni, h lemeritsem.. d ekikapcsolt ugyh 4 órám még volt... ezért nem értem:S
2012. aug. 9. 00:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Öreg.
2012. aug. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves az akku?
2012. aug. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
8 hónapja vettem a laptopot. az akksit akkor erlőször 16 óráig töltöttem majd lemerítettem, ujból feltöltöttem és eltettem pihenni. azóta most vettem elő először
2012. aug. 9. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha 8 hónapos akkor még 4 hónap garancia van rá vidd vissza és kapsz egy új aksit ha szerencséd van akkor egy évig birja igy nyertél 8hónapot kb még:)

.

mivel aksikra 1 év garanica van azét mivel 1 évet birják akor is ha nem is használod

persze vanak jól konstruált aksik is de a tiéd nem biztos hogy olyan valakinek 3-4 év múlva is még csak felére sem esik le az üzemidö és még hibátlanul (hirtelen lemerülés nélkül) müködik de ezek inkább a drágább típusú laptopokban vanak

ha neked is olyan és szerncséd van és cserélik akkor csertél egy aksit:) rámenösnek kel leni lehet mert szeretnek kibújni garancia alól...

2012. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

* csertél = nyertél :D

mert amugy egy aksi ugy 20-25ezer újonan (a nemutántöltött)

2012. aug. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!