Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videokártyám folyton túl...

A videokártyám folyton túl melegszik, mit tudok csinálni vele?

Figyelt kérdés

Gyárilag egy kicsi hűtőtest van csak rajta, és hozzá tettem még egy nagy hűtőtestet és egy nagy ventilátort is, de így is sokszor túl melegszik és lefagy a gépem, és ha újraindítom akkor csak villog a monitor mintha bese kapcsoltam volna a gépet, de ha kiveszem a kártyát akkor kép nélkül elindul az XP (a bejelentkező hangból tudom)

mit tanácsoltok, hogy fogjam vissza még ennél is jobban a túl melegedését? Itt az említett videókártya. Ati Radeon 9200 Series 128 Mb

[link]


2012. aug. 11. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidókártya csere...
2012. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincsen rá pénzem :S átmenetileg mit kezdjek vele míg nem szedek össze pénzt egy újra, na meg, ilyen videókártyával még nem nagyon találkoztam minek az alul az érintkező csatlakozója ilyen lenne
2012. aug. 11. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ATI Radeon 9600 videokártyám ban, de az tökéletesen működik... Hát nem tudom, hogy mit lehet kezdeni... :-S
2012. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TOXIC. ***** válasza:
A hűtőtestek jól kapcsolódnak? Próbáld meg esetleg növelni a ventilátor forgási sebességét.
2012. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
alapból nincs rajta ventillátor, azt a ventillátort tettem oda hozzá ami a gépházból fújja ki a levegőt
2012. aug. 17. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!