Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha bekapcsolom a gépem azt...

Ha bekapcsolom a gépem azt írja ki, h VGA not detected. Eleinte még néha működött, de mostmár csak ezt írja ki és nem csinál semmit. Elszállt a videókártyám?

Figyelt kérdés
Alaplappal is lehet gond? LCD monitorm van, megnéztem egy másik kábellel, de ugyanezt írta ki akkor is.
2012. aug. 13. 14:34
 1/3 TheMizery ***** válasza:
Nekem is kiírta 1x, akkor azért volt mert szétszedtem, hogy kitakarítsam a gépet, de nem jól raktam vissza a VGA-t, a gép be se indult, csak eddig jutott amit te írtál, ameddig nem raktam be rendesen.
2012. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló akkor volt amikor húztam a procit, és annyira instabil volt, hogy addig kellet reseteljem a gépet amig alapbeállításokkal nem indult el, hogy visszaállítsam a bioszt. Nem húztad a procit?
2012. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tuningoltam, ja és elírtam, azt írja ki, h VGA no signal
2012. aug. 14. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!