Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hi baja lehet a grafikus...

Racz Mario kérdése:

Hi baja lehet a grafikus kártyénak? (GeForce GTS 250 1GB DDR3)

Figyelt kérdés

Épp neteztem és közben hirtelen felpörgött a kártya hűtése és újraindult a gép. A gép felnyilt, a monitor is, de nem volt kép, tehát valami a graf. kártyával van, mert alaplapival meg rögtön kipróbáltam és működött. Kivettem, kiégve nem volt, meg semmi ilyesmi... Vissza tettem és semmi... Ezt kipróbáltam 1 nap mulva is, de semmi.4-5 nap után ujra próbáltam és elindult, de megint csak 5-10 percet ment és ismét ugyanaz. Mindig ez van, akárhányszor kipróbálom... De 1,2,3 nap után nem megy csak minimum 4-5 után (?)

- Gondoltam rá, hogy túlmelegszik, de akk minek kell várni 4-5 napot ? Annál hamarább lehülne. Tehát marad az áram, meg a kondenzátorok...De annál meg mi lehet a baj ???



2012. aug. 13. 16:14
 1/4 cianidetil ***** válasza:
Csak tippelek,de szerintem feltöltődik statikussággal(a kondenzátor)Ha garanciás,garanciáztasd,ha nem akkor szervíz.
2012. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, a szervíz bizonyára megoldaná, csak én elég sok gépet javítok itthon másoknak, stb. és igen, én is azt gondolom, hogy túltöltődik, csak ennek az okát kéne megtalálnom...
2012. aug. 13. 22:21
 3/4 cianidetil ***** válasza:
Valamelyik kondenzátor elöregedett,és az töltődik túl.Ha van mérőműszered,és tapasztalatod,ki tudod mérni.Ha nincs,akkor bízd szakira.
2012. aug. 14. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
OKés...Sok türelem kell hozzá ;)
2012. aug. 14. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!