Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI K9AGM alaplapos gépen...

ENeSZ kérdése:

MSI K9AGM alaplapos gépen elem csere után iszonyatosan belassult a rendszer. Mi lehet a gáz?

Figyelt kérdés
Az elem ugyanolyan (3V, CR2032), Win7 ment rajta tökéletesen. Újratelepítés után ugyanolyan lassú. A cserénél elfelejtettem áramtalanítani, de ettől eltekintve semmi látható probléma nem volt.

2012. aug. 15. 08:34
 1/5 slakat ***** válasza:
Elemcsere=BIOS reset. Vagyis a BIOS-ban minden beállítás visszaállt default-ra. Ez vonatkozik a tuningokra is.
2012. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A BOIS reset-et sejtettem. Csak azért fura, mert én semmit nem húztam rajta saját kezűleg. Vagyis a gép úgy ment, ahogy a boltból kijött. Ez pedig sajnos azt is jelenti, hogy fogalmam sincs mit kellene visszalőni a BIOS-ban. Csak alap dolgokat áligattam eddig benne (honnan bootoljon, meg hasonlók) Angolul tudok, csak valami támpont kellene.
2012. aug. 15. 15:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg processzor órajelet kellene visszaállítsak. AMI BIOS-om van, 1.4-es verzió. A processzor AMD Sempron 3400+, a BIOS-ban viszont a System Informationnál CPU Frequency-t 1800MHz-nek írja. Nem találom hol kell növelni.
2012. aug. 16. 07:56
 4/5 slakat ***** válasza:
Azt jobb, ha nem babrálod. Egyébként sem azonos az AMD-nél a névben jelzett szám a frekivel. Nem akarok így látatlanban találgatni, mert látni kellett volna a korábbi állapotot.
2012. aug. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A neten megnéztem, a processzornak típus alapján alapból 2000MHz-en kellene lennie. Valamit meg úgyis ki kell hogy találjak, mert gyakorlatilag használhatatlan a gépem.
2012. aug. 16. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!