Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges, hogy a monitor...

Lehetséges, hogy a monitor zavar be?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet: Még tavaly nyáron csináltattunk egy jó gamer gépet, de hozzá még nem volt monitorom, ezzel karácsonykor leptem meg magamat!


Karácsony előtt az 1440x900-as géppel nyomattam full grafon például a cod 5-t, bf bad company 2-t, éls vietnamot.


Együtt vettem a monitort a bf3-mal, de azon nem tudtam rendesen játszani, a singleplayer kidobált.

Azt hittem a gépem gyenge hozzá, de még a cod2-ből is kidobott, nemhogy a cod5-ből full grafikán!

Viszont ezeket csak singleplayerben csinálja.

Tavaly lazán ment a cod5 meg társai sp-ben, de most már nem, viszont a multiplayer simán megy, vagyis a bf3 néha kidob pálya végén!

(fallout 3-mal sem tudok játszani, abban is megy a szöveg, meg az elején a felvezető, de a single az első 2 percben kidob.)



Mit tehetnék? Mi lehet a baj? Elméletileg az összes játékot elbírja a gépem ajánlott grafikán, de akkor mi lehet a baj?


2012. aug. 17. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Monitornak sok köze nem lehet ehhez. Lehet vírus. Lehet újra kéne telepíteni az egész winfost.
2012. aug. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Minimum 5x újra lett rakva!

Vírus nincs.

2012. aug. 17. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!