Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan jobb felszerelni a CPU...

Hogyan jobb felszerelni a CPU hűtőt?

Figyelt kérdés

Van néhány típus, ahol kötött a légáramlat iránya. Vagy a VGA-ról fújja a meleget a hűtőbe majd fent kifelé, van a hagyományos ami az elejéből hátulra. Jobbesetben minkét módon is felrakható. Melyik a jobb?

A házban felül is van venti, hátul is.



2012. aug. 18. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha választani lehet, hogy hogyan rakod föl akkor inkább elölről hátrafelé fújjon, de alulról felfelé is jó. (nekem úgy van mivel nem tudtam máshogy és természetesen van felül is ventilátor)
2012. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és még az is befolyásol, hogy alsó vagy felső tápos a géped? (ha felső akkor hátrafelé fújjon)
2012. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Alsó tápos, annak mindegy. Az nem ront a hatásfokon ha a baromi meleg VGA-ról megy bele a meleg? Brockenen töröm a fejem, de zavar hogy így működik.
2012. aug. 18. 13:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs olyan forró a VGA-m, hogy nagyon befolyásolja (msi 7850), de akkor a te esetedben lehet jobb lenne ha hátrafelé fújna.
2012. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!