Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen komplett számítógépet...

Milyen komplett számítógépet vegyek olcsón?

Figyelt kérdés
csak internetezésre és néha gépeléshez kéne mert játékhoz lesz ps3 monitor nem kell hozzá és max 60k legyen

#komplettszámítógép
2012. aug. 19. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 eNerdzsy ***** válasza:

Kedves kérdező!

Internetezéshez és szövegszerkesztéshez egy használt PC is teljesen megfelelő lehet. Legyen 2 magos processzora és 2 GB RAM benne.

expressz.hu -n már 30-35e-ért is lehet ilyeneket kapni.

2012. aug. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen teljesen egyetértek ha ezen nem játszol (újonan enyi árból ugysem játszhatnál és használt is elég alap játék pc lene)

szóval olcsón vegyél használtat de valami garancia nem árt ha van rá 1-2hét legalább

2012. aug. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A [link] -et is nézd meg, én innen vásároltam.
2012. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat sajnos használt pc-m nem lehet és legalább i3 as proci legyen benne sajnos ez így nem jön ki 60k ból de ha valaki tud erre megoldást annak megköszönném ha ide leirná
2012. aug. 21. 18:30
 6/7 A kérdező kommentje:
erről mi a véleményetek? [link]
2012. aug. 21. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez netezésre tökéletes!
2013. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!