Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt asus 6850 2 év...

Használt asus 6850 2 év garanciával vagy sapphire 6850 6 hónap garanciával?

Figyelt kérdés

erre a 2 kártyára gondoltam , mindkettő egy árban van , és használtak - melyiket válasszam ?


[link]


[link]


asus és sapphire tapasztalatok ? még nem volt ilyen márkáju kártyám



2012. aug. 19. 20:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Már leírtam melyiket vedd...
2012. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
MSI is használt?Használtakat hardveraprón nézegess.
2012. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
ezek újak
2012. aug. 19. 21:52
 24/26 anonim ***** válasza:
MSI is egy jó márka és 3év gari van rá a sapphire-ra meg 2 bár gigabyte-ra is 3év van és mostanába sza-rok.
2012. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Hazardteam ***** válasza:
Gigát és MSI-t ne vegyél. Mindkettő "spórolós" cég, a kondikat, ilyeneket alulméretezik szándékosan és ilyen pár filléres szarságokon spórolnak, amik viszont kellenének. Sapphire-el még SOHA nem láttam ilyet 12 év alatt. MSI-ből viszont mindig csak sz@rokat fogtam ki. Pl. ilyenek, hogy a 6600GT ALL in WONDER (vagy Stevie?) méregdrága kártyámon iszonyú tré hűtő volt. Ilyen nagy brutál sz@r, de semmit nem hűtött. Mondom veszek rá egy accelero-t. Szedném le azt a böhöm nagy ágasbogas vacakot, erre az egyik lamella letörik és a kezemben marad. Nézem ez most mi? Hát még csak enm is fém volt, hanem valami szemcsés gitt szerű anyag, ami vékonyan le volt fújva rézszínű festékkel. Mondom ez fasza, innentől az a kérdés, hogy hűtött ilyen jól:) Az alaplapjaikra meg direkt ilyen nyomorék helyekre teszik az amúgyis alulméretezett teljesítményű és élettartamú kondenzátoraikat, hogy ha tönkremennek, még csak ne is tudd cserélni, mert olyan kisméretűeket nem veszel boltban sehol. És persze idő előtt kipurcannak. A biosokban meg mindent kiszürkítenek, ami az összes másik gyártónál engedélyezett. Hogy ne tudd tuningolni, meg semmit a világon. A videokártyáik meg semmivel sem jobbak egy Sapphire-nál, inkább olyan giga szint, de giga legalább dizájnosabbra csinálja a kártyáit.
2012. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
30 ezer pénzért használt kártyát ne vegyél, újat is simán kapni fogsz, ami megbízhatóbb és jobb teljesítményű.
2012. aug. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!