Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tintasugaras nyomtatóba...

Tintasugaras nyomtatóba mennyi idő alatt szokott beszáradni a tinta?

Figyelt kérdés

Ha pl. csak hébe-hóba használom a nyomtatót csak fontos anyagok nyomtatására és másolására (szkenneres nyomtatónál).


Alig használtam és negyed év múlva üres tintaszintet jelzett.


2012. aug. 20. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Negyed év szerintem pont elég idő - de ha beszárad, általában nem üres tintát kéne jeleznie - sokkal valószínűbb, hogy amit gyárilag adtak hozzá tinta, egyszerűen ennyire kevés volt. De különben modernebb nyomtatóknál van karbantartási funckió, amely segít ennek megelőzésében, az én Panasonicomban (igaz ez lézeres, de az egyik legolcsóbb típus volt) még ütemezni is lehet, hogy minden nap délben végezze el - ez olyan mintha nyomtatni akarna, de csak egy picit megmozgatja a nyomtatófejeket.
2012. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha beszáradt, akkor áztasd meleg vízben a patronokat úgy, hogy a fúvókákat teljesen el lepje a víz. Egyébként a nyomtatóhoz adott patronok általában félig sincsenek töltve.
2012. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!