Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GIGABYTE G41M ES2L PCI Express...

GIGABYTE G41M ES2L PCI Express slot probléma. Megoldható?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Bármilyen videókártyát rakok a foglalatba, olyan mint ha benne sem lenne. Ventillátor nem forog rajta, és az integrált kapcsol be. Most ha nincs benne videókártya, egyből indul a gép, de ha rakok bele videókártyát, bekapcsolom és gondolkodik 1 percet és utána indul a gép de integráltal. Mi a gond?

2012. aug. 22. 17:46
 1/8 slakat ***** válasza:
Ellenőrizni kellene a BIOS-ban, nem kell-e átkapcsolni valamit. Sok alaplapon előzetesen ki kell választani, hogy melyik módban üzemeljen.
2012. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Néztem, nem kell
2012. aug. 22. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy döglött a foglalat. :S
2012. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mit lehet tenni vele?
2012. aug. 22. 20:15
 5/8 slakat ***** válasza:
Ha elromlott, vagy döglött a foglalat, azzal semmi tennivaló sincsen. Azért mielőtt kidobnád, mutasd meg egy hozzáértő informatikusnak egy szervizben. Vagy törődj bele, hogy az integrált marad a tied.
2012. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát a 41 szar itegrált mikor itt van a Sapphire HD vidikártyám 4GB s és nem tudom használni :(
2012. aug. 22. 20:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg alaplapcsere lesz a megoldás, de előbb vidd el egy hozzá értőhöz én is azt mondom!
2012. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ennek az alaplaknak van valami esélye? Hogy jó lesz a foglalat?
2012. aug. 22. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!