Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Merevlemez probléma! Tudnátok...

Merevlemez probléma! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne ma bekapcsoltam a gépem és ugye van egy 500GB vinyóm ami kettő partícióra van bontva és a D meghajtót nem észleli azon van a steam meg sok fontos dolgom. Megakarom nyitni sajátgépről nem tudom válasz "Hiba memórialapon belüli művelet végrehajtásakor D:/ nem elérhető" újra indítottam a gépet és kiírt a windows, h a merevlemezzel van vmi leellenőrizte a C-vel semmi baja nem volt és a D-nél kiírt nagyon sok hibát és a végén Megszámolhatatlan probléma és nem csinál semmit vártam fél/1órát/2órát és semmit nem csinál, ott megakadt a folyamat akár hányszor újraindítom a gépet ott megáll.

2012. aug. 26. 13:24
1 2
 1/18 anonim válasza:
Elég nagy a valószínűsége,hogy bad sectoros a vinyód!Egyáltalán nem indul a gép? Ha elindul valahogy akkor próbáld meg letölteni a crystal disc info nevű progit ha az azt mondja,hogy BAD akkor gyorsan kell egy másikat venni!És ha lehet akkor tedd bele a hddt egy másik gépbe és mentsd le az adataidat!Ha kell keress meg privátba segítek!
2012. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Elindul a gép mivel maga a windows a C meghajtón van és a D fos csak. Azt írja a progi, hogy veszélyes.:/ Azóta nagyon lassú a gép. Mindenre mondjuk tálcán megakarom nyitni a tulajdonságokat 30mp mire megnyitja.stb [link]
2012. aug. 28. 15:59
 3/18 anonim válasza:
Figyi!Igazán nem akarok kötöszködni de ez egy 160 Gb-os HDD!Én vennék egy újat a helyedbe!500 GB Hdd Zsír új 20 körül van ha érdekel!Természetesen garanciával!
2012. aug. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Esetleg ha be tudod rakni egy másik gépbe akkor le lehet egy chkdsk-t futtatni az adott meghajtókra!Ha gondolod keress meg privátba!
2012. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha annyi pénzem lenne nem ide jöttem volna ríni.:)
2012. aug. 29. 19:40
 6/18 anonim válasza:

Szóval!

Hiába formázod az nem segít mert tré aza 160-as vinyó!

Csináld ezt!

Klikk a stratmenüre!

Ott ha win7 akkor a keresésbe írd be cmd és üss egy entert.Ezután kapsz egy fekete dos-os ablakot.Oda ezt írd be ha a D meghajtó kaka.

chkdsk d: /f /r

pontossan ezt ír szóközökkel meg minden!Lehet azt kéri restartold a gépet akkor tedd meg ha megtudja csinálni akkor ok de előbb utóbb ki kell cserélni a vinyót ez ha segít akkor addig segít amíg le tudod menteni a dolgokat!

Ha elekadsz írj nyugodtan!

Sok sikert! :)

2012. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Szia! Na megnéztem a munkahelyemen van egy használt 160Gb os Samsung 3000+postaköltségért oda tudom adni ha érdekel!Sikerült a CHKDSK ?
2012. aug. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Megnéztem alapból a windows indulásakor a chksdk akarja megcsinálni és az írja ki, hogy megszámlálhatatlan probléma. Lefuttattam parancssorból is és ott is ugyan ez.
2012. aug. 30. 10:32
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csináljak. Most megyek koleszba és most így is muteré lenne a gép és neki nem lenne így jó? Vagyis, hogy így tudja használni napi max. 1/1.5 óra netezésre attól nem lesz gáz. Mert én amint összegyűjtök egy kis pénzt veszek neki egy laptopot és enyém lesz a gép és úgy is akartam cserélni egy-két dolgot benne.
2012. aug. 30. 10:38
 10/18 anonim válasza:
Akkor mi legyen? Most passzolod?
2012. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!