Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A hálózati kártya és a videoka...

A hálózati kártya és a videokartya az ugyanaz?

Figyelt kérdés
A gep letiltotta a halozati kartyat, probalom életre kelteni, de nekem csak a videokarya és az alaplap telepitoje van meg. Azt mondtak a sajatgepen belül keressem ki a hálózati kartyat, de nem talalom csak a videot arra meg azt írja hibatlanul mukodik. Mit tudok tenni.
2012. aug. 31. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Természetesen nem ugyanaz, de csak úgy magától ritkán tiltódnak le az eszközök, mi történt, telepítettél vagy uninstalláltál valamit esetleg?

Az alaplap telepítő lemezén van driver a hálózati kártyához is, ezek általában integráltak az alaplapra.

Eszközkezelőben nézd meg a hálózati kártyánál van e sárga felkiáltójel.

2012. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem innen kaptam tegnap is segitseget legalábbis ugyanaz a valaszado, nem tudom mi történt este meg jo volr tegnap délután óta viszont nem csatlakozik az internethez és a hibauzenetre azt mondta a szolgaltato, hogy letiltott a hálózati kártya. Hol a francba van az eszkozkezelo, barhol keresek a gepen hálózati kártyát nem találok.
2012. aug. 31. 19:18
 3/10 A kérdező kommentje:
Hálózati kapcsolatokon belül sincsen csak az, hogy invitel szelessavu.
2012. aug. 31. 19:19
 4/10 anonim ***** válasza:

start menü- vezérlőpult-rendszer-hardwer-eszközkezelő

ott a hálózati kárytát nézd meg hogy mit ír

ha le van tiltva engedélyezd

2012. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult->rendszer->hardver->eszközkezelő, de lehet meg kellene nézni valakinek aki ért hozzá, esetleg egy hozzáértő barát.
2012. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Itt ma már tobbszor voltam, de olyan nincs hogy hálózati kártya. Már minden plusz jelet lenyitottam, de nincs ilyen szo.
2012. aug. 31. 19:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy nézd meg BIOS-ban, nincs e letiltva, de nem biztos, hogy neked kellene.
2012. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már neztem ENABLED
2012. aug. 31. 19:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy meghibásodott, ha nem oldódik meg és van rá lehetőséged vegyél egy pci lan kártyát(1000Ft), tiltsd le bios-ban az integráltat és ennyi.zközkezelőben még csinálj egy olyat, hogy jobb klikk és hardverváltozások keresése.
2012. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De ott is a tablazatba nem a LAN, vagy ethernet szonal találtam hanem a ACPI APIC SUPPORT, ott az enabled van, van felette olyan, hoy ACPI 2. 0 support ott a NOvan, hagyjam azon vagz legyen YES?
2012. aug. 31. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!