Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Járt már valaki ugy, hogy az...

Járt már valaki ugy, hogy az ablakban az internet ikonjára egy sárga háromszög jelenik meg, és emiatt nem megy az internet! Mit kell ilyenkor beállitani mi a teendo ilyenkor?

Figyelt kérdés
Légyszi aki tudja segitsen,mert akkor adom cserebe a zőld pacsit!

2012. szept. 1. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor az internet enm megy vagy a böngésződ ?
2012. szept. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az internet nem megy,es win 7-em van
2012. szept. 1. 10:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem napi rendszerességgel van ilyen a drága invitellel (most ez a neve?) Ilyenkor nem nálad van a hiba, hanem a központban letiltja az ip címed (túlterhelt az egész vacakság, de ajánlgatják a sokmegabites netet...) és nincs interneted, ilyenkor csak várni tudsz, hogy mikor lesz újra.
2012. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem a megjelenő háromszög miatt nincs net, hanem az mutatja, hogy nincs net.


Ha te nem piszkáltál el semmit, akkor esélyes, hogy a szolgáltatónál van a gond. Érdemes ilyenkor felhívni őket.

2012. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nalunk ugy van hogy van ket gep,es az internet egy routerrel van elosztva es a tesomek gepen megy az internet es az enyemen pedig nem,ugyhogy nem a szolgaltatoval van a baj,hanem a gepbe benne kell valamit allitani!Egyszer enis valamit megnyomtam es eltunt a haromszog es ment az internet de mikor ujrainditottam ugyanaz volt!Csak az a baj nem tudom hogy mit kell beallitani!Es a kabellel sincs baj mert mar ki lett probalva,hogy azt a kabelt racsatlahogykoztattuk egy laptopra es ment az internet!Ja es meg annyit hogy nem allitottam el semmit hanem egyik naprol a masikra ez jott be,es hogyha felhivnam a szolgaltatot akkor ok azt valaszolnak hogy ok nem informatikusok,hogy beallitsak!
2012. szept. 1. 15:18
 6/6 anonim ***** válasza:

"a kabellel sincs baj mert mar ki lett probalva,hogy azt a kabelt racsatlakoztattuk egy laptopra es ment az internet"


Ettől függetlenül lehet baj a kábellel, ha mondjuk meg van törve valahol, vagy érintkezési hibás.


Valamit a hálózati beállításoknál pedig (ha nem kábel hiba) sikerült elpiszkálni mégis. Az a baj, hogy látatlanul ezt nehéz megmondani, mert sok minden okozhat ilyet.

2012. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!