Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak én akarok Logitech...

Csak én akarok Logitech vezetéknélküli egeret?

Figyelt kérdés
Bejártam pár éve Kecskemét nagyjából összes számítástechnikai boltját, nem kaptam. Most szintén, ahogy kimondom, hogy Logitech és vezetéknélküli, vagy nincs vagy rendelésre van. Máshol is így van? Miért nincs az, hogy bemegyek és simán veszek egyet ami nem miniatűr notebook egér? Mondjuk még ilyen sincs sok helyen készleten.

2012. szept. 1. 14:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez a félévente-évente dolog nem igaz. :D Parasztvakítás. Nálam nagyon hamar lemerül.
2012. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 tamasoft ***** válasza:
Csak a magam nevében tudok nyilatkozni. Nálam bírja fél évig. Igaz, használom a hasa alján a kapcsolót éjszakára. Napi 8-10 órát megy kb...
2012. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nálam egyben van az egér és a billentyűzet (Nem érnének el a vezetékek a géphez(Asztali gép)) is vezeték nélküli. Anno amikor vettem azt mondták, hogy az egérben és a billben is fél évig minimum kéne vinnie egy normális minőségű elemnek. Az egérben ennek ellenére két naponta kimerül :/. Ez nekik fél év. Pedig északára még ki is veszem az elemet belőle de semmi. A billben meg még egyszer nem kellett cseréljem a két év alatt. Úgyhogy parasztvakítás, hogy az egérben sokáig tart az elem.

JA és megjegyzem, hogy logitech ről van szó és 20eFT volt...

2012. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 tamasoft ***** válasza:

Akkor garis! (vagy 10 éves konstrukció, vagy olyan újratölthető elemet használsz, amelyik már régi)


Nálunk a családban/mhelyen ezek vannak jelenleg:


1. Microsoft Mouse 1000, több, mint 1 éves, eddig 1x kellett benne elemet cserélni

[link]


2. Microsoft Mobile Mouse 4000, legalább 3 éves, kb. 5-6 havonta kell benne elemet cserélni

[link]


3. Logitech M325, két hónapos, még a gyári elem van benne, a szenzor maxon mutatja a töltöttséget.

[link]


Mindegyik egér napi 8-12 órát megy, üzemen kívül pedig lekapcsolva.


A tiéd pontosan milyen márka és típus?

2012. nov. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

[link]

Ugyan ez csak fehérben és van hozzá egy billentyűzet is.

Persze azóta biztos ment le az ára most már viszont az egeret nem venném meg hozzá mai fejjel inkább csak a bill. gariban már megnézettem vissza is adták, hogy semmi baja pedig sosem tölthető elemmel használom és mindig a lehető legtartósabbat kérem a boltban de ez így is sok. :(

2012. nov. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 tamasoft ***** válasza:
Hát igen; ez a fajta tényleg nem túl jó. Ez a két elemes rádiós verzió ha jól látom. Ilyenem is volt, de idejétmúlt technológia ma már nem állja meg a helyét.
2012. nov. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

A végén lemondtam a Logitech egérről, nem találtam olyat ami kézbeillő, vezetéknélküli és halkak a gombok. A 23:08-as válaszadó által linkelt egyik egeret vettem (Microsoft Wireless Mouse 4000), meg vagyok vele elégedve. A gyári elem másfél hónapot bírt ki, igen intenzív használat mellett. Használaton kívül sokszor nem volt lekapcsolva.

Lehetőségem volt és van rövid idegig használni egy helyen egy Logitech M185-ös egeret, nem volna rossz, de kb. másfél méterről annyira akad, hogy használhatatlan. Remélem csak az elem gyenge, nem hiszem hogy ennyire rossz egér lenne.

2012. nov. 5. 00:01
 18/19 tamasoft ***** válasza:
Javasolom, hogy próbáld ki az újabbakat, ha van hozzá kapacitásod, mert ezek már 1000x jobbak. És véleményt is utána írj legközelebb.
2012. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát igen sajnos nem mai darab viszont a billentyűjét nem cserélném le semmi pénzért mert azzal meg vagyok elégedve mivel akárhova rakhatom a szobába mindenhonnan működik és nem zabálja az elemet még a gyári van benne. Viszont az egeret le kell cseréljem épp most kelet elemet cserélni pedig tegnap raktam bele az újat. :(
2012. nov. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!