Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy! Gb-s KINGSTON pendriv...

Van egy! Gb-s KINGSTON pendrive-om, és amikor csatlakoztatom, azt írja hogy USB disc 30X. EZt hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés

A ganrancia lejárt !!! Ja és ha belépek sajátgépbe, akkor azt írja hogy helyezzen be lemezt !!!


A válaszokat előre is köszönöm !!


2009. júl. 27. 21:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja bocsi 4 Gb-os !!!
2009. júl. 27. 21:48
 2/7 anonim válasza:
0%
hát nekem egy JBL komplinka funkciós XCb212 detonációs rektoprofilis hidrogénbuzerátormentes 30000terra bájt-os pentrive -om van de nekem nem írt ki ilyet
2009. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De jó hogy ilyen sok időd van mások problémáiból hülyeséget csinálni......
2009. júl. 27. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod, az első válaszoló szerintem csak arra próbált rávilágítani, hogy a problémádat nem írtad le, csak random szavakat egymás után. Meg sem jelenik? Mikor írja ki ezt a szöveget? Más gépben sem működik? Világít? Eddig mást írt ki? Csak ilyen apróságok.
2009. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem működik más gépben sem, de világít, csak annyi hogy a sajátgépben megnyitni se tudom, leformázni se, mert azt írja hogy helyezzen be lemezt.
2009. júl. 28. 08:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ismeri fel. Hány USB csatlakozó van a gépeden? Tedd át másikba. Lehetőleg mindig ugyanazt használd.
2009. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Sajátgépben, melyik meghajtón lehet? F, G. H stb. is lehet, ha nem azt nyitod meg, nem ismeri fel a Windows.
2009. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!