Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A 4 laptop közül melyiket...

A 4 laptop közül melyiket vennétek meg? Játékra használnám. HP Pavilion G6-1315SH B1Y39EA W7 8GB, Samsung Series 3 NP300E5X-S01HU, HP Pavilion g6-1313sh B2A11EA, HP Pavilion g6-1308eh A9S82EA

Figyelt kérdés

Mindegyiket 8GB RAM-al venném:

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. szept. 3. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A harmadikat vedd!
2012. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezeken soha nem fogsz rendesen játszani! Dobj hozzá egy pár ezrest és vedd meg ezt:

[link]

2012. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mateos, és mi az ami olyan nagy különbség ebben? Mert nem láttam semmi extrát abban, amit linkeltél és árban is egyezik. Ugyanaz a proci, memória, tárhely még kevesebb is benne, a videokártya erősebb de nem sokkal.
2012. szept. 3. 22:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is HP van, úgy nyertem, mint GAMER LAPTOP. Semmi... mondom semmi játék nem megy el rajta... 6 játékot próbáltam ki, GTA IV, Crysis, Metro 2033, Wolfenstein és ilyen finomságokat, de semmi nem ment. Mellesleg a HP szétbarmolja a gépet a saját szar programjaival. Soha nem vennék HP-t. Csak úgy szabad gépet venni, hogy nincs rajta Windows.
2012. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oh.. nem jó hír. Akkor ebben az árkategóriában milyet javasolnál?
2012. szept. 4. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy HP pav. dv6-2040 el tipusú laptopom van és tökéletesen tudok rajta játszani, ha nem is max grafikán de mediumon mindennel. Én nagyon meg vagyok vele elégedve
2012. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ!

Továbbra is minden vélemény érdekel. Csak Dell laptopom volt, a többihez nem értek, szóval minden tipp vagy vélemény jól jön!

2012. szept. 4. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!