Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Túl melegszik a processzorom?

Robesz2012 kérdése:

Túl melegszik a processzorom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy Intel Pentium 4 531-es prescott procim van és hát eléggé gázos.. Felmegy a hőmérséklet egészen 70 fok fölé, ami eléggé elfogadhatatlan szerintem:( Mielőtt még nézzem meg a többi ilyen kérdésekre a választ, igen megnéztem! Mit tegyek ilyenkor?

2012. szept. 5. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Valszeg túl poros és nem tud rendesen szellőzni egy portalanitás segitene. Ha nem értesz hozzá esetleg elviheted egy szaküzletbe ahol pár ezerért megcsinálják helyetted
2012. szept. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nemrégiben vettünk procihűtőt rá hűtőpasztázva lett és leszedtük a régit, egyébként köszi a gyors választ:)
2012. szept. 5. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosan jól be lett kötve már bocs a hülye kérdésért:) Nem tudok másra gondoolni ha mükszik rendesen a hűtő akkor nem kéne ezt csinálnia vagy kisebb a teljesitménye az új hűtőnek mint ami kéne ilyesmikre tudok gondolni de hát ha van egy okosabb
2012. szept. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj egyébként az nagyon nagy baj ha nem az alaplapra van kötve a hűtő, hanem a tápra, mármint szóval ilyen 4 pinessel. És én bocs a hülye kérdésért:)
2012. szept. 5. 23:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nem baj! De tényleg nem értem mi lehet nekem a laptop procija ment mindig 60 fölé, de nekem poros volt azért! De mielőbb megoldást kellene találnod nehogy egyszer elfüstöljön vagy valami elég drága dolog
2012. szept. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem én is, hogy nem fogja beadni magát, mert még használni szeretném igaz játékokra használom, mármint nem ilyen újakra, de némelyik el is megy rajta szépen, pedig nem olyan jó proci:) Fogalmam sincsen:( Köszi azért
2012. szept. 5. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!