Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond a laptopommal?...

Mi lehet a gond a laptopommal? Az teljesítményéhez képest "gyenge"

Figyelt kérdés

Szóval, vettem 167.000 FT-ért egy Packard Bell EasyNote TS laptopot melynek az alábbi tulajdonságai vannak :

CPU : Intel Core i5-2430M, VGA : NVIDIA GeForce GT 520 M aminek 1 GB VGA ramja van . 500 GB HDD 4 GB DDR3-s ram. Teljesen vírustalan, vásárolt nod 32 smart security van rajta, illetve a legfrisebb VGA driver, windows 7 64Bites rendszer, és amikor játszok tápegységről tolom, de akksi is bent van. Azért tartom lassúnak, mert pl. Dead Island a szobatársam gépén ( szintúgy laptop )( Intel Core i3-370M Ati Mobility Radion HD 5470, 4 GB DDR3 RAM 640 HDD ) tökéletesen fut míg az én lapimon laggol. Ugyanígy minecraft-ban sincs nagy FPS számom, és maffia 2 is 25FPS-el fut. Valakinek valami ötlete? Mit lehet csinálni ? Mit érdemes? Valami ?



2012. szept. 6. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanazzal az OS-el van eltérő fps? Amúgy,ha jóltudom, próbáld meg kikapcsolni az integrált VGA-t, ha jóltudom akkor Intel HD 3000 az amit kikell kapcsolni.
2012. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen , neki is WIN 7 64 bites rendszere van és én is beállíthatom, hogy integrált, vagy a másik VGA-t használja, de az összes játékhoz, már maga is a nagyteljesítményű VGA-t választotta. Azért valahogy kikapcsolom az integráltat. Egyéb ötlet?
2012. szept. 6. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:
A nod32 szerintem nem a legjobb választás, én nem fizettem volna rá elő. Egyébként jó konfigos laptop. A videókártya beállításait nézd át első körbena nvidia kezelőben!
2012. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!