Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom azt megcsinálni,...

Hogy tudom azt megcsinálni, hogy a telefonról a dolgokat a számítógépre a bluetoothon keresztül teszem át?

Figyelt kérdés
Mert a telefonom samsung s5230, és a samsung pc stúdió nem érzékeli a telefont -.- és a másik telefon,a mivel eddig tettem fel dolgokat a gépre, meg a segítségével a telefonra, én onnna átküldtem az én telefonomra elromlott, és most semmivel sem tudok a gépre tenni dolgokat >í kérlek segítsetek!

2012. szept. 6. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
van a gépbe bluetooth ha igen csatlakoztasd össze vele és akkor tudod küldeni át a fájlokat
2012. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne pc studioval próbáld, hanem a beállitásokat állitsd át a telóban: nem pc studio hanem mass storage-re. aztán csak rádugod usbn és menni fog
2012. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ésazthogy?:oo
2012. szept. 7. 16:20
 4/5 A kérdező kommentje:
ittcsak samsung pc studio van, méfiatár, és háttértár.
2012. szept. 7. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor háttértárra állítsd
2012. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!