Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó hangzású 2.1 rendszer?

Jó hangzású 2.1 rendszer?

Figyelt kérdés
Keresek egy nagy teljesítménnyel rendelkező, jó hangzású 2.1-es hangrendszert, max 15e Ft-ig, mert afelett már veszek 5.1-t is.
2012. szept. 8. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
logitech hangrendszerek közt nézz. esetleg használtan nem érdekelnE? nézz körül hadrverapron
2012. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Logitech cuccai között nem igazán van az általam kijelölt árhatáron belül.:)
2012. szept. 8. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ilyet vettem: [link] 11W-os, olcsó, tudom, hogy a 11W kevésnek tűnik, de az alaplapi audio equalizer-el felturbóztam, és *urva jól szól! :D
2012. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most több van mint 11W, nem lépnék visszább..:)
2012. szept. 8. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Sony SRSD4


14k, ennyiért ezt találtam a legjobbnak. Elvileg, 27W-ot tud, nem mintha ez sokat jelentene.

Hogy nagy teljesítményű és legfőképpen hogy jól szól, azt nem tudnám jó szívvel rámondani, mert nem igaz. Egy kellemes 2.1 sajnos nem ez az árkategória.

Ettől függetlenül, ha nagyon szeretnél egy 2.1-et, 15k alatt szerintem ettől jobbat nem találsz.

2012. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Philips SPA5300-t néztem még
2012. szept. 8. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!