Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Előbb routert vegyek, vagy...

Előbb routert vegyek, vagy várjam meg a modemet?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt megosztva nálam a net, holnaptól eljön az ideje. Így a routerekhez sem túlzottan értek...


Digihez megyek át, egy asztali gépbe szeretném csatlakoztatni kábellel, meg kéne még lakáson belül wifi.


Olvastam olyat, hogy nem minden modem megy bármilyen routerrel. Ez igaz? Meg kéne előbb várnom a modemet, vagy vehetek ma egy routert? (Valami olcsó TP-linkre gondoltam.)


Segítsetek gyorsan! Köszi!



2012. szept. 11. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem TP-Link-et nyugodtan vehetsz előre is. Nem szokott probléma lenni velük.

Nálam az internetes szolgáltató 2db modeme is megadta már magát, de a megvett TP-Link router még mindig működik.

2012. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem digi van, és nincs hozzá modem! Ez nem kábelnet!
2012. szept. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hozzánk be van húzva a társasházba a kábelük, gondolom, onnan lesz... Végül nem vettem routert, akkor jobb megvárnom a holnapot, miután beszerelték.
2012. szept. 11. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!