Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most vettem még egy ramot a...

Most vettem még egy ramot a gépbe, hogyan tudnám elérni hogy dual módba kezelje a lapom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Alaplapom : Asrock AM2-NF6G-VSTA

Single chanelbe kezeli a két egymás mellet lévő 1-1 GB-s romot miért van ez? Mit kell átállitani hogy dualba kezelje?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. szept. 11. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha magától nem kezeli akkor ez van. Nem egyforma típusú vagy sebességű a két RAM, de ezek egyezősége sem garancia a dual-ra...
2012. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2x1 GB KIT-et kellett volna venned.
2012. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A KIT-et vesz, akkor meg a meglévő 1GB-ot kéne kivenni, így meg nem éri meg, tehát ez sem járható út. Ha már van 1 RAM-od és veszel mellé még egyet akkor csak reménykedni tudsz, hogy dual lesz a végem, de ez nem mindig jön be, ahogy sajnos nálad sem és nem tudsz vele mit kezdeni. Megy single-be és ennyi...
2012. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha KIT-et vesz, akkor a kettő biztosan dualban megy,a harmadikat se kellett volna kidobni, mert a 32 bites op.rendszer 3 GB-ot tud kezelni.

Egyébként nálam is így megy. Vettem két 2x1 GB-os KIT-et, de mivel a 32 bites op.rendszerem csak 3,25 GB-ot látott és látványosan lelassult a futása, így 1 GB RAM-ot kivettem és most 3 GB-tal fut, 2x1 GB dualban.

2012. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 RAM nem megy dual-ba, de abból kettő sem. Vagy 2 vagy 4 RAM megy dual-ba vagy a te lapod ezt is tudja de a legtöbb nem... Szerintem...
2012. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!