Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket válasszam? Toshiba...

Melyiket válasszam? Toshiba Satellite L850-12Z vagy Dell Inspiron N5110 Diamond Black SWITCH.

Figyelt kérdés

2012. szept. 15. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha pénz nem számítana akkor az Toshiba-t választanám, bár ezen az áron jobbat is lehet venni.


Példa:

[link]


Toshiba kontra amit linkeltem:

Pro:

+4GB ram (Össz 8GB)

+2 mag, azaz 4 magos proci


Kontra:

- lassabb proci (bár ellensúlyozza a több mag)

2012. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ, az Acereket nem nagon szeretem, mert már volt velük gond, meg én csak az Intelesek szeretem. Ráadásul ahonnan én venném, ott ezek vannak jó árban, meg mondták ismerősök is, hogy ezek közül válasszak.
2012. szept. 15. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Most hogy AMD vagy Intel már nem számít, mivel már a rajongó báziskör dönti el, hogy melyiket válassza vagy melyik oldalon győztek meg téged.


Nekem pl. PC-m AMD-s lapotpom Intel-es, de át/érték arányban minden esetben az AMD nyer. Intel is jó, de ugyanazért a tudásért többet adsz ki.

2012. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Acer, Asus, Thosiba, Dell stb. mindenben 1 a közös: Odahaza tervezik és Kínában rakják össze. Csak azért az a gyártó neve ami, mert az a cég bízza meg a kínaiakat.


Egyedül informatikai termékeknél a SAMSUNG ami nem kínában gyártat, hanem odahaza Dél-Kóreában. (Nem véletlenül drágább is)


Szóval ami Acer termékeknél előfordult nálad, az simán megeshet a DELL-lel vagy Thosiba-val. Ebből kifolyólag Acer-nek sincs semmi baja.

2012. szept. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!