Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt? Folyton...

Miért csinálja ezt? Folyton leáll játék közben. Windows 7 van a gépen.

Figyelt kérdés

A GTA San Andreas-nál fordul elő legtöbbet, hogy lefagy a gép, és semmire nem reagál,csak ha kihuzom a töltőt(laptopról van szó,aksi nincs benne).

Ezenkívül, még sokszor kiirja,hogy a képernyőillesztő szoftver nem működött helyesen,de helyre állt.

Mi a teendő?



2012. szept. 18. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak túlmelegszik.
2012. szept. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zolko26 válasza:
igen szerintem is csak túl melegszik valami nincs rendben a vinyó vagy a hűtő körül legalább is szerintem
2012. szept. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És mit lehetne tenni ezügyben?

Mert elötte Win Vista volt rajta és nem csinált ilyet, csak amióta rálett rakva a Win7.

2012. szept. 20. 18:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Most éppen olyan idő van, hogy tudsz a szobában kicsit hidegebbet csinálni. Ne túl hideget azért, de most még nincs odakint fagyás, úgyhogy nem probléma. Most nálam bent 25 fok van, tudnék könnyen csinálni olyan 20-at, akkor már látszódna a különbség, nem tudna annyira túlmelegedni a proci. Vagy tedd rá egy fagyasztott zöldborsóra vagy egy ventillátorra. Ha a túlmelegedés a probléma, akkor ezeket így meg lehet szüntetni. Illetve hosszú távon a felesleges folyamatokat is le kellene lőni a windowsban, aero, ilyesmi.


De nem biztos, hogy ez a baj, lehet, hogy valami szoftveres gond van. Talán driver vagy directx gond.

2012. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg ha letöltök egy másik Videokártya drivert,akkor jó lehet?
2012. szept. 23. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de én a hűtést azért kipróbálnám először, mert most könnyű kipróbálni, nem úgy, mint nyáron.
2012. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
SZEVERIN már vagy már 1000-szer elmondtam hogy vegyél alá olyan ventilátoros hűtő ge-cit és ne ülj ott a 30 fokban a zárt ajtónál. Majd éjjel kivvered mikor muterod alszik b +
2012. okt. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A "kedves" és "szép szókincsű" hozzászólónak üzenem, hogy te meg inkább olvasnál helyette egy könyvet. Tudok ajánlani neked egyet, ami segítségével megtanulhatsz magyarul írni/beszélni. Érdekel? Mert a világ jobban járna.
2012. okt. 24. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!