Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elrontotta a gépemet?

Elrontotta a gépemet?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy játékot. Ki akartam csomagolni mikor valami olyasmit írt hogy "kevés ehhez a rendszer ereje" vagy nem tudom. Aztán ha rámentem a start menüre a "START" írás eltűnt és csak a zöld kockaszerűség maradt ott! Újra akartam indítani. Start menübe rámentem a Kikapcsolás gombra ugye ilyenkor még behoz egy ablakot (Készenléti mód, Újraindítás, Leállítás) na ennek a háttere átlátszó volt. Nem is úgy kapcsolt ki mint a win xp (ez van a gépen)! Most neteztem és csak úgy magától újraindult a gépem.


Ez most mitől van? A játék amit leszedtem vírusos?


(A kérdést lehet rossz helyre írtam bocsi)



2012. júl. 4. 10:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja meg még annyit hogy miután minden elromlott a programokat se engedtem megnyitni! Nem win32 alkalmazási hibát írt ki!
2012. júl. 4. 10:10
 2/4 SnakeDoc ***** válasza:
Nem hiába vannak a vírusirtók. Ez valószínűleg vírus volt, hasonló jelenséggel én is találkoztam már. Telepítsd újra a windowst, meg formázd le a partíciót amelyikre letöltötted a játékot.
2012. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van is vírusírtóm! Nem jelzett vírust. De most így újraindítás után minden jó vagyis csak az nem hogy magától újraindul.
2012. júl. 4. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Légyszíves írd le a géped konfigurációját! (RAM,Videókártya,Processzor) Mert lehet,hogy tényleg nem elég erős a géped,2 nappal ezelőtt nekem is XP volt a gépemen,de most úgy megcsináltam,hogy amikor bekapcsolom akkor kiválaszthatom,hogy előző operációs rendszer vagy a Windows 7,hát persze,hogy a Windows 7,az XP 1-2 év múlva olyan lesz,mint a Windows 95,98,ME,2000. Ezek közé lesz sorolható!
2012. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!