Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a vga elég a mostani...

Ez a vga elég a mostani játékokhoz 1366x720ba? Lent a link

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 21. 18:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"képzeld ilyen pl az 1600x900-as is, ergo hiába hozod példának a 2560x1600-st, az állításom helyes"

vagyis félig az, hiszen lehet felhozni horribilis értéket, bár 2560x1600-on max/max közeli graffal mértek, lowon lazán elmehet.

2012. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Most kit érdekel, hogy milyen monitora van az átlag usernek, itt a technikáról volt szó, mert szerinted minden játékot elvisz a 6870 magas felbontáson... Én meg írtam, hogy nem, és ez igaz, mert szerintem 2560*1600 is magasabb mint az 1366*720. Képzeld még lowon sem viszi 2560*1600ba a metro 2033-at, mert kevés a vram, de mintha már írtam volna ezt.
2012. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Most kit érdekel, hogy milyen monitora van az átlag usernek"

Mondjuk azt aki ésszerű határokon belül gondolkozik.


"mert szerinted minden játékot elvisz a 6870 magas felbontáson Én meg írtam, hogy nem, és ez igaz"

Igaz? A magas felbontás már maga relatív, én speciel full HD-ra gondoltam most.


" mert szerintem 2560*1600 is magasabb mint az 1366*720. "

Képzeld tudom, de végletekbe mész be a saját igazad miatt, mikor a kérdésbe felvetett felbontáshoz mérten ez már kissé el van szállva,de üsse kő, hisz nagyobb, de ha így tekintünk rá mindkettőnknek igaza van körülményektől függően.


"de mintha már írtam volna ezt."

Én is leírtam már olyasmiket amiket aztán mintha el se olvastál volna...


"épzeld még lowon sem viszi 2560*1600ba a metro 2033-at, mert kevés a vram"

A teszteket ilyen felbontáson is magas beállításokkal csinálták nem csoda, hogy kifutottak az 1 gigás keretből. Low beállításánál már szerintem elképzelhető, hogy nem fog ebbe a keretbe beleütközni. Sajna tesztet nem nagyon találtam már ami így vizsgálta volna, de mindegy is elég életképtelen a felállás, szóval kár is ezen rágódni.

Amúgy abba hagyhatnánk már ezt a hülye vitát, semmi értelem, és ilyen módon elég sokáig értelmetlenül ragaszkodhatunk a saját igazunkhoz.

2012. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!