Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ugyanúgy Radeon 4870, már nem...

Ugyanúgy Radeon 4870, már nem lehet a VRM sem húnyó. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
állitottam nagy aktiv hűtést ( ventillátor) a gép mellé, fújja rá ész nélkül a levegőt, a hangja egyenest oylan mint egy csapatszállitó repcsié. a VRM kb. 86 fokra megy igy fel, és mindig lekapcsol a monitorom!( sok játéknál próbáltam, mind kudarcot vallott, kivéve a régiek) mi lehet a baj? nem lehet az, hogy túl nagy feszültséget ( 29.45 A) vesz fel?

2012. szept. 26. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Feszültség az volt. 30A az rengeteg, ez egy 4870 x2-es?

P=UxI ami alapján 30x220 az 660W, hát az nem létezik még egy X2esnél sem, 3 db kell belőle ekkora fogyasztáshoz.

86 fok vrmnél az 4870nél megszokott dolog.

2012. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem X2es, csak egy szóló kari van bennt az AL-on. :/
2012. szept. 26. 12:06
 3/7 A kérdező kommentje:
...szóval lehet az is, hogy nagy kakaót vesz fel, és az alaplap lekapcsol? vagy leállitja a kártyát? -A táp az bírja, CORSAIR HX 620 W
2012. szept. 26. 12:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Az alaplap nem állítja le, abból a foglalatból maximum 75wattot tud felvenni a vga, az afeletti áramot a táptól veszi fel. Szerintem kondenzátor ment ki rajta.
2012. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lehetséges. miről ismerem fel a kondenzátort? tudom elég hülye kérdés, de nem oylan mint az alaplapon?? és ezt lehet cserélni? HA lehet... és hogy? hol lehet ilyeneket venni?: Köszönöm a válaszokat előre!!!!
2012. szept. 27. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
De, hasonló, mint az alaplapon. Javítani baromi nehéz, nagyon vékony forrasztó kell hozzá, hardverapro.hu-n találsz embert, aki ezzel foglalkozik.
2012. szept. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Utánanézek feltétlen!!! :)
2012. szept. 30. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!